Wyniki sobotniego turnieju głównego

Wyniki sobotniego turnieju głównego

 

 

Trwa turniej główny LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. W Mistrzostwach Polski rywalizuje 16 najlepszych par żeńskich i męskich z Polski i Czech. Wstęp na trybuny jest bezpłatny, zapraszamy. Mecze potrwają do okoły godziny 19:00.

 

Turniej Główny kategoria żeńska:

 

9.00 mecz nr 1 GRUSZCZYŃSKA J/ STRĄG D – ŚAFRANKOVA P/ ŚOTKOVSKA A boisko 2 2:0 (21:17, 21:10)
9.00 mecz nr 2 ŚWISTEK K/ BŁASIAK J – WAWRZYŃCZYK A/ SAAD M boisko 3 2:0 (21:19, 21:18)
9.50 mecz nr 3 TOKARSKA M/ SZCZYTOWICZ M – ANTCZAK W/ KOZŁOWSKA J boisko 2 0:2 (17:21, 12:16 - kontuzja pary Tokarska/Szczytowicz)
9.50 mecz nr 4 BILICKA D/ JOCHYM N – LEGIETA K/ GROMADOWSKA A boisko 3 1:2 (12:21, 21:13, 7:15)
10.40 mecz nr 5 ZDON A/ ŁUKASZEWSKA J – SZYCHOWSKA S/ RAPACZ-MATRAS M boisko 2 1:2 (16:21, 21:15, 13:15)
10.40 mecz nr 6 CHYŁA A/ WOŁOSZYN A – ŁODEJ M/ CEYNOWA A boisko 3 0:2 (10:21, 10:21)
11.30 mecz nr 7 GIERCZYŃSKA J/ ZACKIEWICZ I – KŁODA M/ TYLUTKI J boisk 2 0:2 (16:21, 21:23)
11.30 mecz nr 8 LIPSKA A/ SCHRAUBE K - ADAMEK A/ KACZMAREK A boisko 3 1:2 (14:21, 22:20, 11:15)
12.20 mecz nr 9 GRUSZCZYŃSKA J/ STRĄG D-ŚWISTEK K/ BŁASIAK J boisko 2 2:1 (18:21, 21:19, 15:13)
12.20 mecz nr 10 ANTCZAK W/ KOZŁOWSKA J -LEGIETA K/ GROMADOWSKA A boisko 3 1:2 (21:18, 19:21, 11:15)
13.10 mecz nr 11 SZYCHOWSKA S/ RAPACZ-MATRAS - ŁODEJ M/ CEYNOWA A boisko 2 2:1 (21:18, 19:21, 15:12)
13.10 mecz nr 12 KŁODA M/ TYLUTKI J-ADAMEK A/ KACZMAREK A boisko 3 1:2 (19:21, 21:19, 7:15)
14.00 mecz nr 13 LIPSKA A/ SCHRAUBE K-GIERCZYŃSKA J/ ZACKIEWICZ I boisko 2 2:0 (21:17, 21:10)
14.00 mecz nr 14 CHYŁA A/ WOŁOSZYN A-ZDON A/ ŁUKASZEWSKA J boisko 3 1:2 (21:17, 17:21, 10:15)
14.50 mecz nr 15 BILICKA D/ JOCHYM N-TOKARSKA M/ SZCZYTOWICZ M boisko 2 2:0 walkower - kontuzja pary Szczytowicz/Tokarska
14.50 mecz nr 16 WAWRZYŃCZYK A/ SAAD M–ŚAFRANKOVA P/ ŚOTKOVSKA A boisko 3 2:0 (21:17, 21:11)
15.40 mecz nr 17 LIPSKA A/ SCHRAUBE K-ANTCZAK W/ KOZŁOWSKA J boisko 2 1:2 (14:21, 21:14, 10:15)
15.40 mecz nr 18 ZDON A/ ŁUKASZEWSKA J-ŚWISTEK K/ BŁASIAK J boisko 3 2:1 (21:16, 16:21, 15:5)
16.30 mecz nr 19 BILICKA D/ JOCHYM N-KŁODA M/ TYLUTKI J boisko 2 0:2 (12:21, 14:21)
16.30 mecz nr 20 WAWRZYŃCZYK A/ SAAD M-ŁODEJ M/ CEYNOWA A boisko 3 2:1 (16:21, 21:16, 15:10)
17.20 mecz nr 21 GRUSZCZYŃSKA J/ STRĄG D-LEGIETA K/ GROMADOWSKA A boisko 2 2:0 (22:20, 21:15)
17.20 mecz nr 22 SZYCHOWSKA S/ RAPACZ-MATRAS-ADAMEK A/ KACZMAREK A boisko 3 2:1 (21:18, 18:21, 15:12))
18.10 mecz nr 23 ANTCZAK W/ KOZŁOWSKA J-ZDON A/ ŁUKASZEWSKA J boisko 2 0:2 (14:21, 21:13)
18.10 mecz nr 24 KŁODA M/ TYLUTKI J-WAWRZYŃCZYK A/ SAAD M boisko 3 0:2 (19:21, 21:23)

 

Turniej Główny kategoria męska:

 

godz. 9.00 mecz nr 1 BROŻYNIAK J/JANIAK P – BERCIK V/TROUSIL T 2:0 (walkower)

godz. 9.00 mecz nr 2 MALEC B/ SDEBEL A - NOWAK J/ KRUK M boisko 1 0:2 (19:21, 13:21)

godz. 9.50 mecz nr 3 LEWICKI B/ MAZIAREK T - LORENC A/ PODBORĄCZYŃSKI M boisko 1 0:2 (15:21, 17:21)

godz. 9.50 mecz nr 4 CHUDEK K/ RADZIKOWSKI K - KĄDZIOŁA M/ OCIEPSKI M boisko 4 1:2 (15:21, 21:19, 13:15)

godz. 10.40 mecz nr 5 KORYCKI M/ LECH J - DUDEK B/ DUDEK T boisko 1 2:0 (21:21, 21:18)

godz. 10.40 mecz nr 6 KRASIŃSKI J/ ZIĘBA M - JAROSZCZAK T/ CHINIEWICZ M boisko 4 1:2 (26:24, 19:21, 8:15)

godz. 11.30 mecz nr 7 PRUS J/ PASZKOWSKI A - ILEWICZ J/ CIEMACHOWSKI J boisk 1 0:2 (16:21, 15:21)

godz. 11.30 mecz nr 8 MRKOUS J/ PIHERA F - ZDYBEK J/ LEWANDOWSKI P Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team boisko 4 0:2 (17:21, 19:21)

godz. 12.20 mecz nr 9 BROŻYNIAK J/ JANIAK P -NOWAK J/ KRUK M boisko 1 2:1 (21:17, 19:21, 15:11)

godz. 12.20 mecz nr 10 LORENC A/ PODBORĄCZYŃSKI M- KĄDZIOŁA M/ OCIEPSKI M boisko 2 1:2 (21:19, 10:21, 11:15)
godz. 13.10 mecz nr 11 KORYCKI M/ LECH J-JAROSZCZAK T/ CHINIEWICZ M boisko 1 2:0 (21:16, 12:7 - kontuzja pary Jaroszczak/Chiniewicz)

godz. 13.10 mecz nr 12 ILEWICZ J/ CIEMACHOWSKI J-ZDYBEK J/ LEWANDOWSKI P Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team boisko 4 1:2 (15:21, 30:28, 12:15)

godz. 14.00 mecz nr 13 MRKOUS J/ PIHERA F-PRUS J/ PASZKOWSKI A boisko 1 2:1 (21:15, 19:21, 15:10)

godz. 14.00 mecz nr 14 KRASIŃSKI J/ ZIĘBA M-DUDEK B/ DUDEK T boisko 4 2:0 (21:14, 21:16)

godz. 14.50 mecz nr 15 CHUDEK K/ RADZIKOWSKI K-LEWICKI B/ MAZIAREK T boisko 1 1:2 (15:21, 21:15, 8:15)

godz. 14.50 mecz nr 16 MALEC B/ SDEBEL A - BERCIK V/TROUSIL T 2:0 (walkower)

godz. 15.40 mecz nr 17 MRKOUS J/ PIHERA F-LORENC A/ PODBORĄCZYŃSKI M boisko 1 2:0 (23:21, 21:17)

godz. 15.40 mecz nr 18 KRASIŃSKI J/ ZIĘBA M-NOWAK J/ KRUK M boisko 4 2:1 (16:21, 21:16, 16:14)

godz. 16.30 mecz nr 19 LEWICKI B/ MAZIAREK T-ILEWICZ J/ CIEMACHOWSKI J- boisko 1 2:1 (21:16, 18:21, 17:15)

godz. 16.30 mecz nr 20 MALEC B/ SDEBEL A-JAROSZCZAK T/ CHINIEWICZ M boisko 4 2:0 (21:17, 21:12)

godz 17.20 mecz nr 21 BROŻYNIAK J/ JANIAK P-KĄDZIOŁA M/ OCIEPSKI M boisko 1 2:0 (21:18, 21:16)

godz. 17.20 mecz nr 22 KORYCKI M/ LECH J-ZDYBEK/LEWANDOWSKI P Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team boisko 4 0:2 (22:24, 21:18)

godz. 18.10 mecz nr 23 MRKOUS J/ PIHERA F -KRASIŃSKI J/ ZIĘBA M boisko 1 2:0 (21:14, 21:15)

godz. 18.10 mecz nr 24 LEWICKI B/ MAZIAREK T-MALEC B/ SDEBEL A- boisko 4 2:0 (21:19, 21:16)

Wróć