Wyniki Lotto Plaży Wolności Poznań 2017

Wyniki Lotto Plaży Wolności Poznań 2017

Za nami dziewiąta edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Po dziewięciu dniach sportowych emocji w centrum Poznania poznaliśmy zwycięzców Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski mężczyzn w siatkówce plażowej. Po raz drugi z rzędu w stolicy Wielkopolski triumfowali Bartłomiej Dzikowicz i Adam Parcej.

 

Oficjalne wyniki Lotto Plaży Wolności Poznań 2017:

 

1. Bartłomiej Dzikowicz/Adam Parcej

2. Mateusz Paszkowski/Mateusz Łysikowski

3. Bartłomiej Kiernoz/Bartłomiej Malec

4. Adam Andrys/Roman Andrys

5-6. Piotr Janiak/Jędrzej Brożyniak

5-6. Marcin Ociepski/Rafał Maluchnik

7-8. Łukasz Przybylak/Mateusz Malinowski

7-8. Martin Chiniewicz/Michał Korycki

9-12. Tomasz Wierzbicki/Dariusz Tkaczuk

9-12. Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek

9-12. Krzysztof Baran/Patryk Baran

9-12. Mateusz Zarankiewicz/Adrian Białecki

13-16. Adrian Sdebel/Jakub Czubiński

13-16. Julian Mituniewicz/Maciej Kałuża

13-16. Sebastian Kaczmarek/Bartosz Janeczek

13-16. Mateusz Zięba/Bartosz Pietruczuk

 

Najlepszym zawodnikiem Lotto Plaży Wolności Poznań 2017 został: Mateusz Łysikowski.

 

Wyniki poszczególnych spotkań Lotto Plaży Wolności Poznań 2017 – turniej główny:

 

Runda I lewa strona:

1. Parcej/Dzikowicz - Zięba/Pietruczuk 2:0 (21:16, 21:14)

2. Przybylak/Malinowski - Korycki/Chiniewicz 2:0 (21:17, 21:18)

3. Janiak/Brożyniak - Baran/Baran 2:0 (21:14, 21:14)

4. Kaczmarek/Janeczek - Ociepski/Maluchnik 0:2 (9:21, przy stanie 9:15 skrecz pary Kaczmarek/Janeczek)

5. Kiernoz/Malec - Mituniewicz/Kałuża 2:0 (22:20, 22:20)

6. Zarankiewicz/Białecki - Lewicki/Maziarek 2:0 (21:18, 21:18)

7. Sdebel/Czubiński - Łysikowski/Paszkowski 0:2 (17:21, 18:21)

8. Wierzbicki/Tkaczuk - Andrys/Andrys 1:2 (21:15, 16:21, 5:15)

  

Runda II lewa strona:

9. Parcej/Dzikowicz - Przybylak/Malinowski 2:1 (19:21, 21:18, 15:9)

10. Janiak/Brożyniak - Ociepski/Maluchnik 2:1 (17:21, 21:14, 15:10)

11. Kiernoz/Malec - Zarankiewicz/Białecki 2:0 (21:19, 21:18)

12. Łysikowski/Paszkowski - Andrys/Andrys 0:2 (16:21, 17:21)

  

Runda I prawa strona:

13. Wierzbicki/Tkaczuk - Sedebel/Czubiński 2:1 (21:14, 17:21, 15:13)

14. Lewicki/Maziarek - Mituniewicz/Kałuża 2:0 (21:12, 21:14))

15. Kaczmarek/Janeczek - Baran/Baran 0:2 (15:21, 16:21)

16. Chiniewicz/Korycki - Zięba/Pietruczuk 1:0 (23:21, 21:12)

  

Runda II prawa strona:

17. Wierzbicki/Tkaczuk - Ociepski/Maluchnik 0:2 (17:21, 9:21)

18. Lewicki/Maziarek : Przybylak/Malinowski 0:2 (16:21, 18:21)

19. Łysikowski/Paszkowski : Baran/Baran 2:0 (21:19, 21:15)

20. Chiniewicz/Korycki : Zarankiewicz/Białecki 2:0 (21:17, 21:18)

 

Runda III lewa strona:

21. Parej/Dzikowicz : Brożyniak/Janiak 2:1 (18:21, 21:15, 15:12)

22. Kiernoz/Malec : Andrys/Andrys 0:2(15:21, 15:21)

 

Runda III prawa strona:

23. Ociepski/Maluchnik : Przybylak/Malinowski 2:0 (21:17, 22:20)

24. Chiniewicz/Korycki : Łysikowski Paszkowski 0:2 (18:21, 18:21)

 

Ćwierćfinały:

25. Łysikowski/Paszkowski – Janiak/Brożyniak 2:0 (21:17, 21:13)

26. Kiernoz/Malec – Ociepski/Maluchnik 2:0 (21:15, 25:23)

 

Półfinały:

27. Parcej/Dzikowicz – Kiernoz/Malec 2:0 (21:16, 21:14)

28. Andrys/Andrys – Łysikowski/Paszkowski 0:2 (26:28, 12:21)

 

Mecz o trzecie miejsce:

29. Andrys/Andrys - Kiernoz/Malec 0:2 (19:21, 14:21)

 

Finał:

30. Parcej/Dzikowicz - Łysikowski/Paszkowski 2:0 (21:15, 21:13)

 

Wyniki kwalifikacji do Lotto Plaży Wolności Poznań 2017:

 

1. Lewko/Żłobecki – Matyka/Kuźniak 1:2 (21:19, 23:25, 12:15)

2. Zięba/Pietruczuk – Pietkiewicz/Jaroszczak 2:0 (21:17, 21:16)

3. Słyk/Drobiecki – Rączka/Grobelny 2:0 (21:9, 21:19)

4. Piwowarczyk/Cul – Popek/Dudek 0:2 (17:21, 16:21)

5. Łoszakiewicz/Pawlik – Makowski/Kądzioła 0:2 (15:21, 16:21)

6. Baran/Baran – Szczechowicz/Radzikowski 2:0 (21:16, 21:12)

7. Robak/Muszyński – Zarankiewicz/Białecki 0:2 (18:21, 23:25)

8. Mituniewicz/Kałuża – Paszkowski/Kaczorowski 2:0 (21:12, 21:12)

9. Trzewik/Wichłacz – Gregorowicz/Smoliński 0:2 (15:21, 15:21)

10. Wierzbicki/Tkaczuk – Ćwiertnia/Groszek 2:0 (21:14, 21:15)

11. Stępień/Kozłowski – Końpa/Kaniewski 2:0 (21:15, 21:10)

12. Chiniewicz/Korycki – Kuźniak/Matyka 2:0 (21:9, 21:15)

13. Zięba/Pietruczuk – Dudek/Popek 2:0 (21:16, 22:20)

14. Kaczmarek/Janeczek – Słyk/Drobiecki 2:1 (19:21, 21:14, 15:8)

15. Baran/Baran – Matyja/Brzeziński 2:0 (21:15, 21:11)

16. Zdybek/Lewandowski – Zarankiewicz/Białecki 1:2 (25:23, 10:21, 12:15)

17. Mituniewicz/Kałuża – Kądzioła/Makowski 2:1 (14:21, 21:19, 15:12)

18. Wierzbicki/Tkaczuk – Gregorowicz/Smoliński 2:0 (21:16, 21:16)

19. Łysikowski/Paszkowski – Stępień/Kozłowski 2:0 (21:10, 21:18)

Wróć