Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

 

Od 17 do 26 maja odbędzie się 11. edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2019. Piaskowe odmiany piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej to tylko część atrakcji, jaką przygotowali organizatorzy tego wydarzenia. Poznajcie tegoroczny program imprezy. Znajdziecie go poniżej oraz na stronie http://feniksplay.pl/index.php/program-imprezy.html

 

Harmonogram Lotto Plaży Wolności Poznań 2019:

 

Piłka ręczna plażowa – 17-19 maja:

 

Piątek 17 maja:

9:00-12:00 camp dla dzieci i młodzieży

9:00-17:00 turniej młodzieżowy – Olimpijska Plaża – Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w Piłce Ręcznej Plażowej

16:00 mecz pokazowy Pyrki Poznań – Urząd Miasta Poznania

19:00 trening reprezentacji Polski kobiet

 

Sobota 18 maja:

11:00-20:00 mecze eliminacji Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Beach Handball Poznań 2019

11:00-17:00 Strefa Zdrowia i Ekologii

 

Niedziela 19 maja:

10:00 faza play off eliminacji Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Beach Handball Poznań 2019

14:00 -16:00 mecze finałowe eliminacji Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Beach Handball Poznań 2019

 

Siatkówka plażowa - 20-22 maja:

 

Poniedziałek 20 maja:

9:00-14:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt w siatkówce plażowej

16:00-23:00 Chwiałka Volley 2019: Plaża Wolności turniej żeński

 

Wtorek 21 maja:

9:00-14:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców w siatkówce plażowej

16:00-23:00 Chwiałka Volley 2019: Plaża Wolności turniej męski

 

Środa 22 maja:

16:00-21:00 Turniej Gwiazd kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej 
16:00-19:00 Turniej VIP

 

Plaża wolności – Beach Soccer 23- 26 maja 2019

 

Czwartek 23 maja:

10:00-14:00 Rozgrywki dziecięce i młodzieżowe

16:00-19:00 Rozgrywki dziecięce i młodzieżowe

 

Piątek 24 maja:

10:00-14:00 Rozgrywki młodzieżowe

19:00 Mecz Polska – Czechy U-21

 

Sobota 25 maja:

10:00-14:00 Rozgrywki młodzieżowe

10:00-18:00 Strefa Zdrowia i Ekologii

19:00 Mecz Czechy – Francja U-21

 

Niedziela 26 maja:

10:00-15:00 Strefa Zdrowia i Ekologii
12:00 mecz Polska - Francja U-21
14:00 Superpuchar Polski
16:00-19:00 Turniej Open

Wróć