Nadchodzi Lotto Plaża Wolności Poznań 2019

Nadchodzi Lotto Plaża Wolności Poznań 2019

Jedenasta edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 to 10 dni sportowych emocji na najwyższym poziomie. W tym roku w ścisłym centrum miasta, kibice podziwiać będą zmagania w piaskowych odmianach piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej.

 

Już w piątek 17 maja zainguruje 11. Lotto Plaża Wolności Poznań 2019. W pierwszy weekend podziwiać będziemy zmagania piłkarek i piłkarzy ręcznych na najwyższym poziomie. W programie między innymi Eliminacje Mistrzostw Polski, słynny już mecz KS Pyrki Poznań - Urząd Miasta Poznania, a także treningi dla najmłodszych.

 

Drugą dyscypliną, która królować będzie w centrum Poznania, będzie siatkówka plażowa. W harmonogramie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, otwarte turnieje kobiet i mężczyzn - Chwiałka Volley 2019 (www.chwialkavolleyposir.poznan.pl), rozgrywki akademickie oraz Turniej Gwiazd. Jedno jest pewne - będzie się działo!

 

Ostatnią piaskową dycypliną sportu, która zaprezentuje się na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 będzie plażowa piłka nożna. Ubiegłoroczny mecz reprezentacji U-21 Polski i Czech na długo zapisał się w pamięci wielkopolskich kibiców. W tym roku plany są jeszcze ciekawsze. Więcej szczegółów o całym projekcie przedstawimy niebawem. Bądźcie czujni!

 

W tym roku Lotto Plaża Wolności Poznań 2019 odbędzie się w dniach 17-26 maja. Więcej informacji wkrótce!

Wróć