Harmonogram sobotnich meczów

Harmonogram sobotnich meczów

 

 

Za nami eliminacje do turnieju głównego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Prezentujemy harmonogram meczów LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 na sobotę w kategorii żeńskiej i męskiej.

 

Turniej Główny kategoria żeńska:
Kolejność meczów w sobotę 03.07.2021r

 

9.00 mecz nr 1 GRUSZCZYŃSKA J/ STRĄG D – ŚAFRANKOVA P/ ŚOTKOVSKA A boisko 2
9.00 mecz nr 2 ŚWISTEK K/ BŁASIAK J – WAWRZYŃCZYK A/ SAAD M boisko 3
9.50 mecz nr 3 TOKARSKA M/ SZCZYTOWICZ M – ANTCZAK W/ KOZŁOWSKA J boisko 2
9.50 mecz nr 4 BILICKA D/ JOCHYM N – LEGIETA K/ GROMADOWSKA A boisko 3
10.40 mecz nr 5 ZDON A/ ŁUKASZEWSKA J – SZYCHOWSKA S/ RAPACZ-MATRAS M boisko 2
10.40 mecz nr 6 CHYŁA A/ WOŁOSZYN A – ŁODEJ M/ CEYNOWA A boisko 3
11.30 mecz nr 7 GIERCZYŃSKA J/ ZACKIEWICZ I – KŁODA M/ TYLUTKI J boisk 2
11.30 mecz nr 8 LIPSKA A/ SCHRAUBE K - ADAMEK A/ KACZMAREK A boisko 3
12.20 mecz nr 9 W nr1-W nr 2 boisko 2
12.20 mecz nr 10 W3-W4 boisko 3
13.10 mecz nr 11 W5-W6 boisko 2
13.10 mecz nr 12 W7-W8 boisko  3
14.00 mecz nr 13 P8-P7 boisko 2
14.00 mecz nr 14 P6-P5 boisko  3
14.50 mecz nr 15 P4-P3 boisko 2
14.50 mecz nr 16 P2–P1 boisko 3
15.40 mecz nr 17 W13-P10 boisko 2
15.40 mecz nr 18 W14-P9 boisko 3
16.30 mecz nr 19 W15-P12 boisko 2
16.30 mecz nr 20 W16-P11 boisko 3
17.20 mecz nr 21 W9-W10 boisko 2
17.20 mecz nr 22 W7-W8 boisko 3
18.10 mecz nr 23 W17-W18 boisko 2
18.10 mecz nr 24 W19-W20 boisko 3

 

Turniej Główny kategoria męska

Kolejność meczów w sobotę 03.07.2021r

 

godz. 9.00 mecz nr 1 BROŻYNIAK J/JANIAK P – BERCIK V/TROUSIL T walkower

godz. 9.00 mecz nr 2 MALEC B/ SDEBEL A - NOWAK J/ KRUK M boisko 1

godz. 9.50 mecz nr 3 LEWICKI B/ MAZIAREK T - LORENC A/ PODBORĄCZYŃSKI M boisko 1

godz. 9.50 mecz nr 4 CHUDEK K/ RADZIKOWSKI K - KĄDZIOŁA M/ OCIEPSKI M boisko 4

godz. 10.40 mecz nr 5 KORYCKI M/ LECH J - DUDEK B/ DUDEK T boisko 1

godz. 10.40 mecz nr 6 KRASIŃSKI J/ ZIĘBA M - JAROSZCZAK T/ CHINIEWICZ M boisko 4

godz. 11.30 mecz nr 7 PRUS J/ PASZKOWSKI A - ILEWICZ J/ CIEMACHOWSKI J boisk 1

godz. 11.30 mecz nr 8 MRKOUS J/ PIHERA F - ZDYBEK J/ LEWANDOWSKI P boisko 4

godz. 12.20 mecz nr 9 BROŻYNIAK J/ JANIAK P - W nr 2 boisko 1

godz. 12.20 mecz nr 10 W3-W4 boisko 2

godz. 13.10 mecz nr 11 W5-W 6 boisko 1

godz. 13.10 mecz nr 12 W7-W8 boisko 4

godz. 14.00 mecz nr 13 P8-P7 boisko 1

godz. 14.00 mecz nr 14 P6- P5 boisko 4

godz. 14.50 mecz nr 15 P4- P 3 boisko 1

godz. 14.50 mecz nr 16 ---

godz. 15.40 mecz nr 17 W 13- P 10 boisko 1

godz. 15.40 mecz nr 18 W 14- P 9 boisko 4

godz. 16.30 mecz nr 19 W 15- P 12 boisko 1

godz. 16.30 mecz nr 20 P 2- P 11 boisko 4

godz 17.20 mecz nr 21 W 9- W 10 boisko 1

godz. 17.20 mecz nr 22 W 7- W 8 boisko 4

godz. 18.10 mecz nr 23 W17 - W 18  boisko 1

godz. 18.10 mecz nr 24 W 19- W 20 boisko 4

Wróć