Harmonogram gier i wyniki Turnieju Gwiazd

Harmonogram gier i wyniki Turnieju Gwiazd

Nad Jeziorem Rusałka trwa kluczowa odsłona LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020. W pokazowym Turnieju Gwiazd podziwiamy 12 znakomitych zawodowych zespołów reprezentujących Polskę i Czechy. Drużyny rywalizują w kategorii żeńskiej i męskiej. Pula nagród finansowych wynosi 10000 złotych. Zawody potrwają do około godziny 19:00. Zapraszamy!

 

Harmonogram gier i wyniki Turnieju Gwiazd LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020:

 

Finał:

Marie Sára Štochlová / Martina Maxinerová – Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska 1:2 (22:20, 19:21, 13:15)

 

Mecz o 3 miejsce:

Magdalena Rapacz-Matras / Małgorzata Szajewska-Skuta – Martina Williams / Tjasa Kotnik 0:2 (12:21, 17:21)

 

Półfinały żeńskie:

Marie Sára Štochlová / Martina Maxinerová - Magdalena Rapacz-Matras / Małgorzata Szajewska-Skuta 2:0 (21:17, 21:15)

Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska - Martina Williams / Tjasa Kotnik 2:0 (21:19, 21:18)

 
16:00-17:00 mecze o 3 miejsce kobiet i mężczyzn

17:00-17:45 finał żeński

17:45-18:30 finał męski

18:45 Ceremonia dekoracji i zakończenia LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020

 

TURNIEJ GWIAZD KOBIET:

 

Grupa A:

 

  1. Marie Sára Štochlová / Martina Maxinerová – Patrycja Jundził / Kinga Legieta 2:0 (21:19, 21:19)
  2. Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska – Patrycja Jundził / Kinga Legieta 2:0 (21:16, 21:18)
  3. Marie Sára Štochlová / Martina Maxinerová – Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska 2:0 (21:15, 21:19)

 

Klasyfikacja końcowa grupy A:

  1. Marie Sára Štochlová / Martina Maxinerová
  2. Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska
  3. Patrycja Jundził / Kinga Legieta
     

Grupa B:

 

  1. Martina Williams / Tjasa Kotnik – Paulina Wiśniewska i Małgorzata Kaczorowska 2:0 (21:12, 21:13)
  2. Magdalena Rapacz-Matras / Małgorzata Szajewska-Skuta – Paulina Wiśniewska i Małgorzata Kaczorowska 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
  3. Martina Williams / Tjasa Kotnik – Magdalena Rapacz-Matras / Małgorzata Szajewska-Skuta 2:0 (21:18, 21:13)

 

Klasyfikacja końcowa grupy B:

  1. Martina Williams / Tjasa Kotnik
  2. Magdalena Rapacz-Matras / Małgorzata Szajewska-Skuta
  3. Paulina Wiśniewska i Małgorzata Kaczorowska

 

TURNIEJ GWIAZD MĘŻCZYZN:

 

Finał:

Jarosław Lech / Jędrzej Brożyniak – Jiří Sedlák / Patrik Maňas 2:1 (21:16, 10:21, 15:9)

 

Mecz o 3 miejsce:

Václav Berčík / Leo Wililams – Jakub Zdybek / Adam Andrys 2:0 (21:16, 21:16)

 

Półfinały kategorii męskiej:

Václav Berčík / Leo Wililams - Jarosław Lech / Jędrzej Brożyniak 0:2 (14:21, 17:21)

Jiří Sedlák / Patrik Maňas -Jakub Zdybek / Adam Andrys 2:1 (12:21, 21:18, 16:14)

 

Grupa A:

 

  1. Václav Berčík / Leo Wililams – Jakub Zdybek / Adam Andrys 2:1 (18:21, 21:16, 15:8)
  2. Tomasz Maziarek i Bartosz Lewicki – Jakub Zdybek / Adam Andrys 1:2 (21:18, 21:23, 14:16)
  3. Václav Berčík / Leo Wililams – Tomasz Maziarek i Bartosz Lewicki 2:0 (21:18, 21:19)
     

Klasyfikacja końcowa grupy A:

  1. Václav Berčík / Leo Wililams
  2. Jakub Zdybek / Adam Andrys
  3. Tomasz Maziarek i Bartosz Lewicki

Grupa B:

 

  1. Jiří Sedlák / Patrik Maňas – Jarosław Lech / Jędrzej Brożyniak 2:1 (21:15, 15:21, 15:12)
  2. Paweł Lewandowski / Maciej Kałuża – Jarosław Lech / Jędrzej Brożyniak 1:2 (21:18, 18:21, 9:15)
  3. Jiří Sedlák / Patrik Maňas – Paweł Lewandowski / Maciej Kałuża 2:0 (22:20, 21:13)
     

Klasyfikacja końcowa grupy B:

 

  1. Jiří Sedlák / Patrik Maňas
  2. Jarosław Lech / Jędrzej Brożyniak
  3. Paweł Lewandowski / Maciej Kałuża

Wróć