Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Lotto Plaży Wolności Poznań 2021 ponownie nad Jeziorem Rusałka

Siatkarskie emocje po raz kolejny zagoszczą nad Jeziorem Rusałka. Lotto Plaża Wolności Poznań 2021 wraca do rangi Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Nie zabraknie również atrakcji dla amatorów.

 

Więcej...

Wideorelacja z LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020

Tak wyglądała LOTTO Plaża Wolności Poznań 2020 w obiektywie kamery unoszącej się nad areną zmagań Turnieju Gwiazd. Przeżyjmy to jeszcze raz. Do zobaczenia za rok na 13. odsłonie naszej imprezy!

 

Więcej...

Obejrzyj mecze finałowe Turnieju Gwiazd

W meczach finałowych Turnieju Gwiazd LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 zmierzyły się Jagoda Gruszczyńska i Dorota Strąg z Martiną Maixnerovą, Marie Stochlovą oraz Patrik Manas i Jiri Sedlak z Jędrzejem Brożyniakiem i Jarosławem Lechem. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tych spotkań.

 

Więcej...

Klasyfikacja końcowa Turnieju Gwiazd

Dwunasta edycja LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 dobiegła końca. Tegoroczny Turniej Gwiazd był pełen zwrotów akcji - nie było w nim ani jednej drużyny, która zakończyłaby rywalizację bez porażki. W obu finałach byliśmy świadkami pojedynków polsko-czeskich, które rozstrzygnęły się w tie-breakach. Prezentujemy klasyfikację końcową wraz z wynikami poszczególnych meczów.

 

 

Więcej...

Polsko-czeskie finały Turnieju Gwiazd

Siatkówkę plażową na międzynarodowym poziomie zapowiadali organizatorzy Lotto Plaży Wolności Poznań 2020. Licznie zgromadzeni na trybunach kibice byli świadkami kapitalnego widowiska sportowego. W obu kategoriach w finałach spotkały się najlepsze ekipy z Czech i Polski.  

 

 

Więcej...

Policja zwycięża Turniej VIP

Tradycją LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 jest Turniej VIP, w którym udział biorą firmy i instytucje zaprzyjaźnione z imprezą. W tym roku do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. Poziom sportowy stał na wysokim poziomie, najważniejsza jednak była dobra zabawa.

 

 

Więcej...

Harmonogram gier i wyniki Turnieju Gwiazd

Nad Jeziorem Rusałka trwa kluczowa odsłona LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020. W pokazowym Turnieju Gwiazd podziwiamy 12 znakomitych zawodowych zespołów reprezentujących Polskę i Czechy. Drużyny rywalizują w kategorii żeńskiej i męskiej. Pula nagród finansowych wynosi 10000 złotych. Zawody potrwają do około godziny 19:00. Zapraszamy!

 

Więcej...

Poznaliśmy triumfatorów turniejów otwartych Lotto Plaży Wolności Poznań 2020

Znakomite zespoły z całej Polski, a także zawodnicy z Brazylii i Ukrainy rywalizowali o 3000 złotych
i nagrody rzeczowe w turniejach otwartych Lotto Plaży Wolności Poznań 2020. Po jedenastu godzinach sportowej rywalizacji poznaliśmy najlepsze pary.

 

Więcej...