Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Czesi żądni rewanżu za porażkę z Polską

Po zakończeniu PGNiG Summer Superligi na Lotto Plaży Wolności Poznań 2018 króluje piłka nożna plażowa. Licznie zgromadzeni kibice na trybunach podziwiali mecz gwiazd oraz spotkanie między reprezentacją Polski i Czech. Jutro o godzinie 13:00 dojdzie do rewanżu pomiędzy tymi kadrami.

Więcej...

Pierwszy turniej PGNiG Summer Superligi pod hasłem: bij mistrza!

Red Hot Czili Buk wśród pań i BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski wśród panów okazali się najlepsi w inauguracyjnych zawodach PGNiG Summer Superligi w Poznaniu. W zmaganiach na Lotto Plaży Wolności Poznań wzięło udział 12 drużyn.

Więcej...

Pyrki lepsze od Urzędu Miasta w piłkę ręczną plażową

Na Lotto Plaży Wolności Poznań 2018 odbyły się pierwsze wydarzenia związane z piłką ręczną plażową. Akademicki turniej oraz słynny mecz Pyrki Poznań kontra Urząd Miasta to tylko przedsmak emocji jakie czekają na kibiców w związku z PGNiG Summer Superligą i zgrupowaniem żeńskiej reprezentacji Polski.

Więcej...

PGNiG Summer Superliga rusza na Lotto Plaży Wolności Poznań 2018

Już w najbliższy weekend w Poznaniu zostanie zainaugurowany cykl PGNiG Summer Superliga, który jest częścią Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Letnia wersja szczypiorniaka jest bardzo atrakcyjną
i dynamiczną dyscypliną sportu, która od swojej halowej odmiany różni się przede wszystkim tym, że efektowne zagrania (m.in. rzuty po obrocie o 360 stopni czy po wrzutkach) są dodatkowo punktowane, co sprawia, że „plażówka” jest niezwykle ciekawa dla kibiców. Możliwość zobaczenia tego widowiskowego sportu już w najbliższy piątek i sobotę na Placu Wolności w Poznaniu. W dwudniowym turnieju (18-19 maja) wystąpi po 6 zespołów męskich i żeńskich – w tym obrońcy mistrzowskich tytułów: BHT Auto Forum Petra Płock i BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski. W barwach tej drugiej drużyny, swój oficjalny debiut na piasku zaliczy reprezentantka Polski w halowym szczypiorniaku – Iwona Niedźwiedź.

Więcej...

Poznaliśmy Akademickich Mistrzów Wielkopolski

Po siatkarskich Turnieju Gwiazd i zawodach otwartych dla wszystkich, Lotto Plażę Wolności przejęli studenci. Po dwóch dniach rywalizacji poznaliśmy mistrzynie i mistrzów Akademickich Mistrzów Wielkopolski. Najlepsze zespoły zapewniły sobie awans do turnieju półfinałowego, w którym zmierzą się z uczelniami z innych województw.

Więcej...

Poznaliśmy triumfatorów Turnieju Gwiazd

Zakończył się Turniej Gwiazd, który był najmocniejszym punktem siatkarskiej części programu Lotto Plaży Wolności Poznań 2018. W centrum miasta spotkali się mistrzowie i mistrzynie tej dyscypliny sportu. Pliński, Witczak, Saad i Kądzioła to tylko niektórzy utytułowani zawodnicy, których grę kibice podziwiali w centrum miasta.

 

Więcej...

Kaczmarek/Lewandowski i Płaczek/Puławska zwyciężają w turniejach otwartych

Turniej siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn otworzył 10. edycję Lotto Plaży Wolności Poznań 2018. Po dwóch dniach rywalizacji najlepsze wśród pań okazały się Kamila Płaczek i Gabriela Puławska. Sebastian Kaczmarek i Paweł Lewandowski triumfowali w sobotnim turnieju mężczyzn. Panowie oprócz nagród finansowych i rzeczowych zagwarantowali sobie tym samym udział w dzisiejszym Turnieju Gwiazd.

Więcej...

Turniej kobiet otwiera Lotto Plażę Wolności Poznań 2018

Turniej Gwiazd, Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski oraz zawody otwarte dla wszystkich rozpoczynają Lotto Plażę Wolności Poznań 2018. Pliński, Witczak, Kądzioła czy Saad to tylko niektóre siatkarskie znakomitości, których kibice będą podziwiać w stolicy Wielkopolski.

Więcej...