Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Losowanie i harmonogram turniejów otwartych - aktualizacja

Już w najbliższy weekend turnieje otwarte rozpoczną tegoroczną edycję LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. Za nami losowanie kategorii mikstów, żeńskiej i męskiej. Zobaczcie plan na sobotę i niedzielę.

 

Więcej...

Listy startowe turniejów otwartych

Już w najbliższą sobotę i niedzielę rozpocznie się tegoroczna edycja LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. W pierwszy weekend naszej imprezy do rywalizacji przystąpią pary młodzieżowe i mieszane oraz żeńskie i męskie. Poznajcie listy startowe naszych turniejów.

Więcej...

Przystań Med partnerem medycznym imprezy

Z dumą informujemy, iż partnerem medycznym LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 została firma Przystań Med. W dniach 3-4 lipca podczas Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej uczestnicy i kibice będą mieli możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutycznych na specjalnie przygotowanym do tego stoisku. Zapraszamy serdecznie!

Więcej...

LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 dofinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego dołączył do partnerów Lotto Plaży Wolności Poznań 2021. Po raz kolejny nasza impreza dofinansowana została przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Dziękujemy za zaufanie!

 

Więcej...

LOTTO partnerem tytularnym Plaży Wolności

 

 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO został partnerem tytularnym LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. To już kolejny rok, kiedy wspólnie promujemy najpiękniejszą dyscyplinę sportu, jaką jest siatkówka plażowa. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Więcej...

Zapisy na turnieje OPEN otwarte

Każdego roku organizatorzy LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 przygotowują rozbudowaną ofertę dla miłośników siatkówki plażowej. W tym roku poza Eliminacjami Mistrzostw Polski, zapraszamy do rywalizacji w zawodach otwartych dla wszystkich. Swój udział zgłosić można w kategoriach młodzieżowej i mikstów (26.06) oraz żeńskiej i męskiej (27.06).

 

Więcej...

Oficjalny plakat LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021

Z dumą prezentujemy oficjalny plakat Lotto Plaży Wolności Poznań 2020. Znajduje się na nim pełen harmonogram imprezy oraz logotypy wszystkich partnerów naszego wydarzenia. Dziękujemy, że jesteście z nami!

  

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2021 znajduje się tutaj.

 

Więcej...

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

 

 

Podobnie jak podczas poprzednich edycji LOTTO Plażę Wolności Poznań 2021 swoim patronatem honorowym objął Jacek Jaśkowiak - Prezydent Miasta Poznania. Panie Prezydencie, to dla nas zaszczyt! Dziękujemy za zaufanie i wieloletnią wzorową współpracę z urzędem miasta.

 

Więcej...