Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

POSiR wygrywają turniej VIP

Pięć drużyn reprezentowało swoje firmy w turnieju VIP Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. W systemie każdy z każdym zmierzyli się: Veolia, Krotoski – Cichy Dealer Samochodowy – Przeźmierowo, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Mieszanka Wybuchowa oraz Nauczyciele – Leśne Dziadki. Po bardzo zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna z miejscowego magistratu.

Więcej...

Najlepsi siatkarze w Polsce od jutra w Poznaniu

Po sześciu sportowo-rekreacyjnych dniach Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 wkracza w decydującą fazę. Od piątku do niedzieli mieszkańcy Wielkopolski i turyści będą podziwiać czołówkę polskiej siatkówki plażowej. Warszawa, Olsztyn, Opole czy Kraków to tylko niektóre miasta, które przysłały swoje reprezentacje do stolicy Wielkopolski.

Więcej...

Piłka ręczna plażowa rozgrzała Plac Wolności

Piłka ręczna plażowa rozgrzała Plac Wolności do czerwoności. Piękne kobiety rywalizowały dziś w Grand Prix Wielkopolski. Wcześniej zawodniczki BHT Pyrki Poznań przeprowadziły pokazowe treningi dla dzieci z poznańskich szkół. Dzień z beach handballem zakończył mecz pomiędzy triumfartorkami turnieju, a reprezentacją Urzędu Miasta Poznania. 

 

Więcej...

Piorunujące zakończenie AMPów

Osiem najlepszych par męskich i żeńskich rywalizowało dziś w ramach Lotto Plaży Wolności Poznań 2017 o najwyższe lokaty Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski. Po cztery wielkopolskie zespoły z obu kategorii zapewniły sobie awans do turnieju finałowego w Gdyni. 

Więcej...

Poznaliśmy finalistów AMPów

Trzydzieści  dziewięć  zespołów  z  czterech  województw  rywalizowało  dziś  w  Akademickich Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej. Osiem par żeńskich i męskich zapewniło sobie awans do turnieju finałowego, który w czerwcu odbędzie się w Gdyni. Jutro od godziny 10:00 na Placu Wolności zespoły te zagrają o najwyższe lokaty w poznańskich rozgrywkach. 

Więcej...

Beach handball na Placu Wolności

CAMP dla dzieci, Grand Prix Wielkopolski w piłce ręcznej plażowej kobiet, a na deser mecz pokazowy BHT Pyrki Poznań vs Drużyna VIPów z Urzędu Miasta Poznania. Już w najbliższą środę Plaża Wolności stanie się poznańskim centrum beach handball’u!

Więcej...

Puchar Polski BMX: Podniebne akrobacje

Po Siłowych Mistrzostwach Polski w Street na Placu Wolności przyszedł czas na podniebne akrobacje w wykonaniu uczestników Pucharu Polski BMX. Triki wykonywane na rampach rozgrzały publiczność równie mocno jak dzisiejsza słoneczna pogoda. A nawet bardziej...

Więcej...

Najwięksi siłacze zmierzyli się na Placu Wolności

Blisko 100 zawodników z całego kraju wzięło udział w Siłowych Mistrzostwach Polski w Street Workoucie, które odbyły się w sobotę na poznańskim Placu Wolności. O tytuł najsilniejszych uczestników walczyło 84 mężczyzn i 15 kobiet. Miejscowi kibice gorąco dopingowali między innymi Dobrosławę Kucharczyk oraz Macieja Janowskiego – założyciela grupy Street Workout Poznań. Uwagę licznie zgromadzonych fanów przykuwali również Mateusz Heinze – mistrz pompek, niepokonany dotąd w tej konkurencji. 

Więcej...