Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Turniej Gwiazd zakończył siatkarską część Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Po dwóch dniach siatkarskich zmagań w turnieju Chwiałka Volley 2019, na arenę Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 wybiegli uczestnicy Turnieju Gwiazd. Wzięło w nim udział 8 zespołów znanych kibicom z hal i plaż całego świata. Od jutra do niedzieli w centrum Poznania zagości beach soccer.

Więcej...

Andrys-Team wygrywa Chwiałkę Volley 2019

Chwiałka Volley przyzwyczaiła już kibiców siatkówki do najwyższego poziomu sportowego. W turnieju wzięło udział 48 najlepszych par z całego kraju. Malbork, Chojnice, Warszawa czy Łódź to tylko niektóre miasta, których reprezentacje podziwialiśmy na Placu Wolności. Najlepiej wypadły jednak zespoły z Wrocławia.

Więcej...

Losowanie Turnieju Gwiazd za nami

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 poznaliśmy rozstawienie Turnieju Gwiazd. Pliński, Waliński, Witczak, Saad czy Gierczyńska to tylko niektóre siatkarskie znakomitości, które zmierzą się w tych zawodach.

Więcej...

Prządka i Antczak triumfują w Chwiałce Volley 2019

Po weekendzie pełnym emocji z piłką ręczną plażową, Lotto Plaża Wolności Poznań 2019 przebudowana została na potrzeby siatkówki.Wczoraj odbyły się tu Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt i żeńska odsłona turnieju Chwiałka Volley 2019. Dziś od 16:00 rywalizacja mężczyzn.

Więcej...

Gwiazdy siatkówki zagrają w środę na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Wicemistrz świata, Mistrz Europy, Mistrzowie i Mistrzynie Polski, Reprezentanci kraju w siatkówce i inni zawodowi siatkarze zaprezentują się kibicom Lotto Plaży Wolności Poznań 2019. Swój przyjazd zapowiedzieli między innymi Daniel Pliński, Dominik Witczak czy Magdalena Saad.

Więcej...

Otwarcie sezonu piłki ręcznej plażowej w Poznaniu pod dyktando BHT GRU Juko Piotrkowa Trybunalskiego

W dniach 17-19 maja na terenie placu Wolności w Poznań odbył się pierwszy w sezonie 2019 turniej w piłkę ręczną plażową. Zawody rangi Mistrzostw Polski seniorów poprzedziły w piątek zmagania dzieci i młodzieży Olimpijska Plaża – Mistrzostwa Wielkopolski. W kategorii młodzików zwyciężyli zawodnicy MKS Poznań, a wśród młodziczek najlepsze okazały się BHT Pyrki Poznań.

Więcej...

BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski podwójnym zwycięzcą Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej

Trwa drugi dzień rywalizacji w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej plażowej. Dzisiejsze mecze zadecydują o końcowych miejscach, jakie zajmą poszególne zespoły. Między 14:00 a 16:00 odbędą się spotkania finałowe. Zapraszamy na Lotto Plażę Wolności Poznań 2019. Wstęp bezpłatny.

 

Więcej...

Faworyci wywiązali się ze swojej roli - poznaliśmy pófinalistów Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej

Reprezentacja Polski kobiet i THSV Camelot wskazywani byli przed Mistrzostwami Polski za pretendentów do tytułu. Oba zespoły śpiewająco wywiązały się ze swojego zadania i bez porażki zameldowały się w półfinałach. Wiemy już, że najlepszą drużyną z Wielkopolski będą Pyrki Poznań, które również awansowały do tego etapu rozgrywek.

Więcej...