Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Wyniki sobotniego turnieju głównego

Trwa turniej główny LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. W Mistrzostwach Polski rywalizuje 16 najlepszych par żeńskich i męskich z Polski i Czech. Wstęp na trybuny jest bezpłatny, zapraszamy. Mecze potrwają do okoły godziny 19:00.

Więcej...

Harmonogram sobotnich meczów

Za nami eliminacje do turnieju głównego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Prezentujemy harmonogram meczów LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 na sobotę w kategorii żeńskiej i męskiej.

 

Więcej...

Wyniki piątkowych eliminacji

Nad Jeziorem Rusałka trwają eliminacje do turnieju głównego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Na tej stronie będziemy publikować na bieżąco wyniki na żywo.

 

 

Więcej...

Reprezentacji Polski Niepełnosprawnych weźmie udział w LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021

Najważniejsza część LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 rusza jutro i potrwa aż do niedzieli. Swój udział w turnieju zapowiedziała Reprezentacja Polski niepełnosprawnych w siatkówe plażowej na stojąco. Trenerem kadry jest Piotr Janiak, który również weźmie udział w Mistrzostwach Polski.

Więcej...

Listy startowe Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

W najbliższy piątek nad Jeziorem Rusałka ruszają Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej. Prezentujemy listy startowe uczestników, których będziemy podziwiać przez najbliższy weekend.

 

Więcej...

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej już w najbliższy weekend

Od piątku do niedzieli nad Jeziorem Rusałka wielkopolscy kibice będą podziwiać najlepszych polskich zawodników, a także sportowców zza granicy. Swój udział w LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 zapowiedziała również reprezentacji Polski niepełnosprawnych w siatkówce plażowej na stojąco.

Więcej...

Informacja o licencjach i badaniach lekarskich dla uczestników Mistrzostw Polski

Każdy uczestnik Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej musi posiadać ważną licencję oraz badania lekarskie. W poniższym artykule publikujemy przydatne informacje w tej kwestii.

Więcej...

Poznaliśmy triumfatorów turniejów otwartych Lotto Plaży Wolności Poznań 2021

Za nami pierwszy weekend siatkarskich zmagań nad Jeziorem Rusałka. Turnieje młodzieżowe, mikstów, żeńskie i męskie to zapowiedź emocji jakie czekają nas w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Poznaniu w przyszłym tygodniu.

Więcej...