Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2022

Lotto Plaża Wolności Poznań 2022 zbliża się wielkimi krokami. Turniej eliminacyjny mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn odbędzie się nad Jeziorem Rusałka w dniach 24-26 czerwca. Zobaczcie jak wygląda harmonogram naszej imprezy.

Więcej...

Policja wygrywa turniej VIP

Turniej partnerów i przyjaciół projektu LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń tej imprezy. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów, podobnie jak przed rokiem pierwszej miejsce zajęła drużyna Policji.

Więcej...

Podsumowanie LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021

Ku uciesze kibiców tegoroczna edycja LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 była wyjątkowo długa i wyrównana. W Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej nie brakowało niespodzianek. Po trzech dniach rywalizacji poznaliśmy najlepsze zespoły tej imprezy.

Więcej...

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski

Za nami kapitalne widowisko sportowe. Od początku meczów eliminacyjnych poziom sportowy stał na najwyższym poziomie, o czym świadczy ilość rozegranych tie-breaków. Z bardzo dobrej strony pokazała się drużyna z Czech, która w turnieju męskim zakończyła rywalizację na 3 miejscu.

Więcej...

Wyniki niedzielnych meczów finałowych

LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 wkroczyła w decydującą fazę. Dziś trwają mecze finałowe, które wyłonią najlepsze zespoły Eliminacji Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Zapraszamy nad Jezioro Rusałka do kibicowania.

Więcej...

Harmonogram meczów finałowych

Po piątkowych eliminacjach i sobotnim turnieju głównym wyłoniliśmy po 6 najlepszych zespołów LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. Poniżej znajdziecie harmonogram niedzielnych spotkań. Zapraszamy na trybuny, wstęp jest bezpłatny.

Więcej...