Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Poznaliśmy najlepsze drużyny Lotto Plaży Wolności

Szesnaście najlepszych zespołów w Polsce rywaliowało dziś w centrum Poznania. Po całym dniu sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie wyłoniliśmy ćwierćfinalistów, którzy od 10:30 rozpoczną jutro walkę o tytuł. Wielki finał zaplanowano na godzinę 14:00. 

Więcej...

Faworyci sensacyjnie odpadają w kwalifikacjach

Wielokrotny reprezentant Polski Michał Kądzioła, występujący w parze z Michałem Makowskim niespodziewanie pożegnali się z Lotto Plażą Wolności Poznań 2017 już w kwalifikacjach. Ich sensacyjnymi pogromcami zostali Mituniewicz/Kałuża. W turnieju nie wiodło się parom z Wielkopolski.

Więcej...

POSiR wygrywają turniej VIP

Pięć drużyn reprezentowało swoje firmy w turnieju VIP Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. W systemie każdy z każdym zmierzyli się: Veolia, Krotoski – Cichy Dealer Samochodowy – Przeźmierowo, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Mieszanka Wybuchowa oraz Nauczyciele – Leśne Dziadki. Po bardzo zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna z miejscowego magistratu.

Więcej...

Najlepsi siatkarze w Polsce od jutra w Poznaniu

Po sześciu sportowo-rekreacyjnych dniach Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 wkracza w decydującą fazę. Od piątku do niedzieli mieszkańcy Wielkopolski i turyści będą podziwiać czołówkę polskiej siatkówki plażowej. Warszawa, Olsztyn, Opole czy Kraków to tylko niektóre miasta, które przysłały swoje reprezentacje do stolicy Wielkopolski.

Więcej...

Piłka ręczna plażowa rozgrzała Plac Wolności

Piłka ręczna plażowa rozgrzała Plac Wolności do czerwoności. Piękne kobiety rywalizowały dziś w Grand Prix Wielkopolski. Wcześniej zawodniczki BHT Pyrki Poznań przeprowadziły pokazowe treningi dla dzieci z poznańskich szkół. Dzień z beach handballem zakończył mecz pomiędzy triumfartorkami turnieju, a reprezentacją Urzędu Miasta Poznania. 

 

Więcej...

Piorunujące zakończenie AMPów

Osiem najlepszych par męskich i żeńskich rywalizowało dziś w ramach Lotto Plaży Wolności Poznań 2017 o najwyższe lokaty Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski. Po cztery wielkopolskie zespoły z obu kategorii zapewniły sobie awans do turnieju finałowego w Gdyni. 

Więcej...

Poznaliśmy finalistów AMPów

Trzydzieści  dziewięć  zespołów  z  czterech  województw  rywalizowało  dziś  w  Akademickich Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej. Osiem par żeńskich i męskich zapewniło sobie awans do turnieju finałowego, który w czerwcu odbędzie się w Gdyni. Jutro od godziny 10:00 na Placu Wolności zespoły te zagrają o najwyższe lokaty w poznańskich rozgrywkach. 

Więcej...

Beach handball na Placu Wolności

CAMP dla dzieci, Grand Prix Wielkopolski w piłce ręcznej plażowej kobiet, a na deser mecz pokazowy BHT Pyrki Poznań vs Drużyna VIPów z Urzędu Miasta Poznania. Już w najbliższą środę Plaża Wolności stanie się poznańskim centrum beach handball’u!

Więcej...