Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Harmonogram niedzielnych finałów

W niedzielę nad Jeziorem Rusałka odbędą się decydujące mecze Lotto Plaży Wolności Poznań 2022. O godzinie 9:30 rozpoczną się mecze ćwierćfinałowe. Rywalizacja zakończy się około godziny 17:00. Prezentujemy harmonogram jutrzejszych gier. Zapraszamy na trybuny.

Więcej...

Poznaliśmy finalistów Lotto Plaży Wolności Poznań 2022

Już jutro nad Jeziorem Rusałka odbędą się finały eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Pierwsze mecze zaplanowano na 9:30. Najlepsze drużyny Lotto Plaży Wolności Poznań 2022 poznamy około godziny 17:00. Wstęp na trybuny jest bezpłatny.

Więcej...

Wyniki sobotniego turnieju głównego

Dziś nad Jeziorem Rusałka rozgrywany jest turniej główny eliminacji mistrzostw Polski Lotto Plaża Wolności Poznań 2022. W tym miejscu publikujemy wyniki na bieżąco.

Więcej...

Rozstawienie turnieju głównego Lotto Plaży Wolności Poznań 2022

Poznaliśmy rozstrzygnięcia piątkowych eliminacji. Do turnieju głównego awansowało 8 najlepszych drużyn żeńskich i męskich. Dołączą one do zespołów rozstawionych na podstawie rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jutro do rywalizacji przystąpi łącznie 16 drużyn żeńskich i tyle samo męskich. Zapraszamy na trybuny.

 

Więcej...

Poznaliśmy zwycięzców eliminacji

Na boiskach nad Jeziorem Rusałka zakończyły się mecze kwalifikacyjne do jutrzejszych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. W turnieju głównym zagra 16 par żeńskich i 16 męskich z całej Polski, a także Czech, Litwy i Białorusi. Pierwsze mecze rozpoczną się jutro o godzinie 9:00. Finały odbędą się w niedzielę.

Więcej...

Wyniki piątkowych eliminacji

Nad Jeziorem Rusałka trwają mecze eliminacyjne do jutrzejszego turnieju głównego. W tym miejscu będziemy publikować wyniki na bieżąco.

Więcej...

Harmonogram turnieju eliminacyjnego

Eliminacje Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej ruszają już jutro. Panie rywalizować będą w czterech grupach po trzy zespoły w każdej. Po dwie najlepsze awansują do sobotniego turnieju głównego. Mężczyźni zagrają systemem pucharowym.

Więcej...

Lista startowa Eliminacji Mistrzostw Polski

Po zweryfikowaniu wszystkich zgłoszeń wiemy już, że w Lotto Plaży Wolności Poznań 2022 wystartuje 47 zespołów - 20 żeńskich i 27 męskich. Poznaliśmy także zespoły, które otrzymały dzikie karty. Rywalizacja startuje w piątek od kwalifikacji. W sobotę odbędzie się turniej główny, w niedzielę mecze finałowe. Zapraszamy nad Jezioro Rusałka.

Więcej...