Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Konkurs w serwisie Facebook

Organizatoryz Lotto Plaży Wolności Poznań 2018 przygotowali konkurs dla internautów. Można w nim wygrać koszulkę zawodniczą i top do siatkówki plażowej. Szczegóły i regulamin poniżej.

Więcej...

Rzuty karne rozstrzygnęły mecz Polska - Czechy

Po wczorajszej wysokiej porażce z reprezentacją Polski, czescy piłkarze plażowi byłi zdeterminowani, by zaprezentować się licznie zgromadzonym kibicom zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Okazję do rewanżu mieli dziś o godzinie 13:00.

Więcej...

Czesi żądni rewanżu za porażkę z Polską

Po zakończeniu PGNiG Summer Superligi na Lotto Plaży Wolności Poznań 2018 króluje piłka nożna plażowa. Licznie zgromadzeni kibice na trybunach podziwiali mecz gwiazd oraz spotkanie między reprezentacją Polski i Czech. Jutro o godzinie 13:00 dojdzie do rewanżu pomiędzy tymi kadrami.

Więcej...

Pierwszy turniej PGNiG Summer Superligi pod hasłem: bij mistrza!

Red Hot Czili Buk wśród pań i BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski wśród panów okazali się najlepsi w inauguracyjnych zawodach PGNiG Summer Superligi w Poznaniu. W zmaganiach na Lotto Plaży Wolności Poznań wzięło udział 12 drużyn.

Więcej...

Pyrki lepsze od Urzędu Miasta w piłkę ręczną plażową

Na Lotto Plaży Wolności Poznań 2018 odbyły się pierwsze wydarzenia związane z piłką ręczną plażową. Akademicki turniej oraz słynny mecz Pyrki Poznań kontra Urząd Miasta to tylko przedsmak emocji jakie czekają na kibiców w związku z PGNiG Summer Superligą i zgrupowaniem żeńskiej reprezentacji Polski.

Więcej...

PGNiG Summer Superliga rusza na Lotto Plaży Wolności Poznań 2018

Już w najbliższy weekend w Poznaniu zostanie zainaugurowany cykl PGNiG Summer Superliga, który jest częścią Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Letnia wersja szczypiorniaka jest bardzo atrakcyjną
i dynamiczną dyscypliną sportu, która od swojej halowej odmiany różni się przede wszystkim tym, że efektowne zagrania (m.in. rzuty po obrocie o 360 stopni czy po wrzutkach) są dodatkowo punktowane, co sprawia, że „plażówka” jest niezwykle ciekawa dla kibiców. Możliwość zobaczenia tego widowiskowego sportu już w najbliższy piątek i sobotę na Placu Wolności w Poznaniu. W dwudniowym turnieju (18-19 maja) wystąpi po 6 zespołów męskich i żeńskich – w tym obrońcy mistrzowskich tytułów: BHT Auto Forum Petra Płock i BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski. W barwach tej drugiej drużyny, swój oficjalny debiut na piasku zaliczy reprezentantka Polski w halowym szczypiorniaku – Iwona Niedźwiedź.

Więcej...

Poznaliśmy Akademickich Mistrzów Wielkopolski

Po siatkarskich Turnieju Gwiazd i zawodach otwartych dla wszystkich, Lotto Plażę Wolności przejęli studenci. Po dwóch dniach rywalizacji poznaliśmy mistrzynie i mistrzów Akademickich Mistrzów Wielkopolski. Najlepsze zespoły zapewniły sobie awans do turnieju półfinałowego, w którym zmierzą się z uczelniami z innych województw.

Więcej...

Poznaliśmy triumfatorów Turnieju Gwiazd

Zakończył się Turniej Gwiazd, który był najmocniejszym punktem siatkarskiej części programu Lotto Plaży Wolności Poznań 2018. W centrum miasta spotkali się mistrzowie i mistrzynie tej dyscypliny sportu. Pliński, Witczak, Saad i Kądzioła to tylko niektórzy utytułowani zawodnicy, których grę kibice podziwiali w centrum miasta.

 

Więcej...