Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Kaczmarek/Lewandowski i Płaczek/Puławska zwyciężają w turniejach otwartych

Turniej siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn otworzył 10. edycję Lotto Plaży Wolności Poznań 2018. Po dwóch dniach rywalizacji najlepsze wśród pań okazały się Kamila Płaczek i Gabriela Puławska. Sebastian Kaczmarek i Paweł Lewandowski triumfowali w sobotnim turnieju mężczyzn. Panowie oprócz nagród finansowych i rzeczowych zagwarantowali sobie tym samym udział w dzisiejszym Turnieju Gwiazd.

Więcej...

Turniej kobiet otwiera Lotto Plażę Wolności Poznań 2018

Turniej Gwiazd, Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski oraz zawody otwarte dla wszystkich rozpoczynają Lotto Plażę Wolności Poznań 2018. Pliński, Witczak, Kądzioła czy Saad to tylko niektóre siatkarskie znakomitości, których kibice będą podziwiać w stolicy Wielkopolski.

Więcej...

Ruszyła budowa Lotto Plaży Wolności Poznań 2018

Pierwsze ziarenka piasku pojawią się dziś na Placu Wolności w Poznaniu. Już w piątek to wyjątkowe miejsce zmieni się w arenę sportowych zmagań. Organizatorzy plażowego festiwalu przygotowali aż 10 dni sportowych emocji, które rozgrzeją kibiców do czerwoności.

Więcej...

Lotto Plaża Wolności Poznań 2018 z patronatem Prezydenta Poznania

Prezydent Miasta Poznania - Jacek Jaśkowiak objął Lotto Plażę Wolności Poznań 2018 honorowym patronatem. To dla nas zaszczyt!

Więcej...

Lotto Plaża Wolności Poznań 2018

Tuż po długim weekendzie majowym do Poznania powraca jedna z ulubionych sportowych imprez mieszkańców Wielkopolski. Między 11 a 20 maja kibice będą świadkami dziesiątej – jubileuszowej edycji Lotto Plaży Wolności Poznań 2018. Siatkówka, piłka ręczna i piłka nożna w odmianie plażowej zdominują centrum Poznania.

Więcej...

Wyniki Lotto Plaży Wolności Poznań 2017

Za nami dziewiąta edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Po dziewięciu dniach sportowych emocji w centrum Poznania poznaliśmy zwycięzców Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski mężczyzn w siatkówce plażowej. Po raz drugi z rzędu w stolicy Wielkopolski triumfowali Bartłomiej Dzikowicz i Adam Parcej.

 

Więcej...

Dzikowicz i Parcej wygrywają Plażę Wolności

Po dziewięciu dniach sportowej rywalizacji Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 dobiegła końca. Zwieńczeniem zmagań były dzisiejsze decydujące mecze o czołowe lokaty Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Swoją dominację w stolicy Wielkopolski potwierdzili Bartłomiej Dzikowicz i Adam Parcej, którzy triumfowali w zawodach po raz drugi z rzędu. 

Więcej...