Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Regulamin LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020

Prezentujemy Regulamin LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020, którego należy bezwzględnie przestrzegać przebywając na obiekcie. Dziękujemy za zastosowanie się do jego punktów.

Więcej...

Losowanie turnieju mikst LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020

Za nami losowanie rozstawienia turnieju par mieszanych LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020. Sprawdźcie kto będzie Waszym pierwszym przeciwnikiem. Pierwsze mecze rozpoczną się punktualnie o godzinie 9:30. Zapraszamy nad Jezioro Rusałka.

Więcej...

Lista startowa turniejów mikstów i młodzieżowego

Pierwsze rozgrywki LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 przed nami. W tym roku impreza rozpocznie się od turniejów: młodzieżowego i par mieszanych. Prezentujemy listę startową uczestników obu tych kategorii.

Więcej...

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

Podobnie jak podczas poprzednich edycji LOTTO Plażę Wolności Poznań 2020 swoim patronatem honorowym objął Jacek Jaśkowiak - Prezydent Miasta Poznania. Panie Prezydencie, to dla nas zaszczyt! Dziękujemy za zaufanie i wieloletnią wzorową współpracę z urzędem miasta.

Więcej...

Pierwsza odsłona Lotto Plazy Wolności Poznań 2020 już w najbliższy weekend

 

Turniejami – młodzieżowym oraz par mieszanych – rozpoczyna się pierwszy weekend sportowych emocji na Lotto Plaży Wolności Poznań 2020. A to tylko wstęp do tego, co przygotowali dla kibiców organizatorzy na pierwszy weekend września.

Więcej...

Zapisy na turnieje mikstów, żeńskich i męskich otwarte

W ramach LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 poza Turniejem Gwiazd, zorganizowane zostaną również zawody otwarte dla wszystkich chętnych. Zapraszamy do rywalizacji w kategoriach: mikst, żeńskiej i męskiej. Właśnie otwarte zostały zapisy do tych rozgrywek.

Więcej...

Lotto Plaża Wolności Poznań 2020 w sierpniu i wrześniu

Lotto Plaża Wolności Poznań 2020 odbędzie się w sierpniu. Święto siatkówki plażowej będzie miało nową formułę i lokalizację. Najważniejszym, punktem harmonogramu będzie Turniej Gwiazd,
w którym udział wezmą najlepsi zawodnicy w kraju.  

Więcej...

Rzuty karne rozstrzygnęły mecz o Superpuchar Polski

Po Turnieju 3. Narodów, w których rywalizowały młodzieżowe reprezentacje: Polski, Francji i Czech, na arenę Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 wybiegły seniorskie zespoły – Mistrza Polski – Hemako Sztutowo i zdobywcy Pucharu Polski – KP Łódź. Regulaminowe 36 minut i 3 minuty dogrywki nie przyniosły rozstrzygnięcia. Seria rzutów karnych zdecydowała o tytule.

Więcej...