Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Plażowa piłka ręczna zainauguruje Lotto Plażę Wolności Poznań 2019

Długo oczekiwana Lotto Plaża Wolności Poznań 2019 startuje już jutro. Dziesięć dni sportowych emocji rozpocznie się od rozgrywek w plażowego szczypiorniaka. Mistrzostwa Polski, Olimpijska Plaża czy zgrupowanie żeńskiej Reprezentacji Polski to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na kibiców.

Więcej...

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Od 17 do 26 maja odbędzie się 11. edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2019. Piaskowe odmiany piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej to tylko część atrakcji, jaką przygotowali organizatorzy tego wydarzenia. Poznajcie tegoroczny program imprezy!

Więcej...

Ruszyła budowa Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Pierwsze ziarenka piasku pojawiły się już na Placu Wolności w Poznaniu. Trwa budowa areny sportowych zmagań, które rozpoczną się w najbliższy piątek. Przez 10 dni w centrum Poznania królować będą piaskowe odmiany piłki ręcznej, nożnej i siatkówki.

Więcej...

Strefa zdrowia i ekologii podczas Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Lotto Plaża Wolności Poznań 2019 to nie tylko niezapomniane przeżycia sportowe. To również strefa zdrowia i ekologii dla najmłodszych i ich rodziców. Prezentujemy harmonogram jej działania. Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy w sobotę i niedzielę (25-26 maja). Wstęp bezpłatny.

Więcej...

Lotto Plaża Wolności Poznań 2019 pod patronatem Prezydenta Poznania

Prezydent Miasta Poznania Pan Jacek Jaśkowiak objął Lotto Plażę Wolności Poznań 2019 swoim patronatem. Panie Prezydencie, to dla nas zaszczyt. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie miasta dla tego projektu!

Więcej...

Nadchodzi Lotto Plaża Wolności Poznań 2019

Jedenasta edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 to 10 dni sportowych emocji na najwyższym poziomie. W tym roku w ścisłym centrum miasta, kibice podziwiać będą zmagania w piaskowych odmianach piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej. 

Więcej...

Konkurs w serwisie Facebook

Organizatoryz Lotto Plaży Wolności Poznań 2018 przygotowali konkurs dla internautów. Można w nim wygrać koszulkę zawodniczą i top do siatkówki plażowej. Szczegóły i regulamin poniżej.

Więcej...

Rzuty karne rozstrzygnęły mecz Polska - Czechy

Po wczorajszej wysokiej porażce z reprezentacją Polski, czescy piłkarze plażowi byłi zdeterminowani, by zaprezentować się licznie zgromadzonym kibicom zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Okazję do rewanżu mieli dziś o godzinie 13:00.

Więcej...