Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Zapisy na turnieje mikstów, żeńskich i męskich otwarte

W ramach LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 poza Turniejem Gwiazd, zorganizowane zostaną również zawody otwarte dla wszystkich chętnych. Zapraszamy do rywalizacji w kategoriach: mikst, żeńskiej i męskiej. Właśnie otwarte zostały zapisy do tych rozgrywek.

Więcej...

Lotto Plaża Wolności Poznań 2020 w sierpniu i wrześniu

Lotto Plaża Wolności Poznań 2020 odbędzie się w sierpniu. Święto siatkówki plażowej będzie miało nową formułę i lokalizację. Najważniejszym, punktem harmonogramu będzie Turniej Gwiazd,
w którym udział wezmą najlepsi zawodnicy w kraju.  

Więcej...

Rzuty karne rozstrzygnęły mecz o Superpuchar Polski

Po Turnieju 3. Narodów, w których rywalizowały młodzieżowe reprezentacje: Polski, Francji i Czech, na arenę Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 wybiegły seniorskie zespoły – Mistrza Polski – Hemako Sztutowo i zdobywcy Pucharu Polski – KP Łódź. Regulaminowe 36 minut i 3 minuty dogrywki nie przyniosły rozstrzygnięcia. Seria rzutów karnych zdecydowała o tytule.

Więcej...

Trudna przeprawa Polaków z Francuzami

Po kapitalnym spotkaniu z Czechami, dziś na Reprezentację Polski czekało dużo trudniejsze zadanie. Francuzi postawili poprzeczkę bardzo wysoko, ale ostatecznie to biało-czerwoni zwyciężyli w Turnieju 3. Narodów.

Więcej...

Czeska niespodzianka na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Po wczorajszym blamażu Czechów z Reprezentacją Polski, faworytami do zwycięstwa w dzisiejszym meczu byli Francuzi. Kibice zgromadzeni na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 byli świadkami bardzo wyrównanego pojedynku. Jutro o 12:00 Polacy zagrają z Francją, a o 14:30 odbędzie się mecz o Superpuchar Polski.

Więcej...

Polacy gromią Czechów na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

W pierwszym spotkaniu Turnieju 3 Narodów reprezentacja Polski do lat 21 pokonała na Placu Wolności w Poznaniu kadrę Czech 8:1. W sobotę nasi południowi sąsiedzi będą mieli okazję do rehabilitacji, o 19:00 zmierzą się z Francuzami.

Więcej...

KP Północ triumfuje w Turnieju Instytuacji w beach soccerze

Wielkie emocje towarzyszyły insytucjom, które wzięły udział w pokazowym turnieju w piłkę nożną plażową. Po kilku godzinach rywalizacji, najlepszą drużyną okazała się być Komenda Policji Północ. Zwycięstwo nie przyszło im jednak łatwo.

Więcej...

Turniej Narodów i Superpuchar Polski zapowiadają plażową piłkę nożną

Na zakończenie Lotto Plaży Wolności 2019 w centrum Poznania ponownie zagości beach soccer. Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji kopania piłki na piasku, tym razem efektowne gole i parady będzie można oglądać przez cztery dni.

Więcej...