Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Rzuty karne rozstrzygnęły mecz o Superpuchar Polski

Po Turnieju 3. Narodów, w których rywalizowały młodzieżowe reprezentacje: Polski, Francji i Czech, na arenę Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 wybiegły seniorskie zespoły – Mistrza Polski – Hemako Sztutowo i zdobywcy Pucharu Polski – KP Łódź. Regulaminowe 36 minut i 3 minuty dogrywki nie przyniosły rozstrzygnięcia. Seria rzutów karnych zdecydowała o tytule.

Więcej...

Trudna przeprawa Polaków z Francuzami

Po kapitalnym spotkaniu z Czechami, dziś na Reprezentację Polski czekało dużo trudniejsze zadanie. Francuzi postawili poprzeczkę bardzo wysoko, ale ostatecznie to biało-czerwoni zwyciężyli w Turnieju 3. Narodów.

Więcej...

Czeska niespodzianka na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Po wczorajszym blamażu Czechów z Reprezentacją Polski, faworytami do zwycięstwa w dzisiejszym meczu byli Francuzi. Kibice zgromadzeni na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 byli świadkami bardzo wyrównanego pojedynku. Jutro o 12:00 Polacy zagrają z Francją, a o 14:30 odbędzie się mecz o Superpuchar Polski.

Więcej...

Polacy gromią Czechów na Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

W pierwszym spotkaniu Turnieju 3 Narodów reprezentacja Polski do lat 21 pokonała na Placu Wolności w Poznaniu kadrę Czech 8:1. W sobotę nasi południowi sąsiedzi będą mieli okazję do rehabilitacji, o 19:00 zmierzą się z Francuzami.

Więcej...

KP Północ triumfuje w Turnieju Instytuacji w beach soccerze

Wielkie emocje towarzyszyły insytucjom, które wzięły udział w pokazowym turnieju w piłkę nożną plażową. Po kilku godzinach rywalizacji, najlepszą drużyną okazała się być Komenda Policji Północ. Zwycięstwo nie przyszło im jednak łatwo.

Więcej...

Turniej Narodów i Superpuchar Polski zapowiadają plażową piłkę nożną

Na zakończenie Lotto Plaży Wolności 2019 w centrum Poznania ponownie zagości beach soccer. Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji kopania piłki na piasku, tym razem efektowne gole i parady będzie można oglądać przez cztery dni.

Więcej...

Turniej Gwiazd zakończył siatkarską część Lotto Plaży Wolności Poznań 2019

Po dwóch dniach siatkarskich zmagań w turnieju Chwiałka Volley 2019, na arenę Lotto Plaży Wolności Poznań 2019 wybiegli uczestnicy Turnieju Gwiazd. Wzięło w nim udział 8 zespołów znanych kibicom z hal i plaż całego świata. Od jutra do niedzieli w centrum Poznania zagości beach soccer.

Więcej...

Andrys-Team wygrywa Chwiałkę Volley 2019

Chwiałka Volley przyzwyczaiła już kibiców siatkówki do najwyższego poziomu sportowego. W turnieju wzięło udział 48 najlepszych par z całego kraju. Malbork, Chojnice, Warszawa czy Łódź to tylko niektóre miasta, których reprezentacje podziwialiśmy na Placu Wolności. Najlepiej wypadły jednak zespoły z Wrocławia.

Więcej...