Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Lotto Plaża Wolności Poznań 2018 z patronatem Prezydenta Poznania

Prezydent Miasta Poznania - Jacek Jaśkowiak objął Lotto Plażę Wolności Poznań 2018 honorowym patronatem. To dla nas zaszczyt!

Więcej...

Lotto Plaża Wolności Poznań 2018

Tuż po długim weekendzie majowym do Poznania powraca jedna z ulubionych sportowych imprez mieszkańców Wielkopolski. Między 11 a 20 maja kibice będą świadkami dziesiątej – jubileuszowej edycji Lotto Plaży Wolności Poznań 2018. Siatkówka, piłka ręczna i piłka nożna w odmianie plażowej zdominują centrum Poznania.

Więcej...

Wyniki Lotto Plaży Wolności Poznań 2017

Za nami dziewiąta edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Po dziewięciu dniach sportowych emocji w centrum Poznania poznaliśmy zwycięzców Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski mężczyzn w siatkówce plażowej. Po raz drugi z rzędu w stolicy Wielkopolski triumfowali Bartłomiej Dzikowicz i Adam Parcej.

 

Więcej...

Dzikowicz i Parcej wygrywają Plażę Wolności

Po dziewięciu dniach sportowej rywalizacji Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 dobiegła końca. Zwieńczeniem zmagań były dzisiejsze decydujące mecze o czołowe lokaty Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Swoją dominację w stolicy Wielkopolski potwierdzili Bartłomiej Dzikowicz i Adam Parcej, którzy triumfowali w zawodach po raz drugi z rzędu. 

Więcej...

Poznaliśmy najlepsze drużyny Lotto Plaży Wolności

Szesnaście najlepszych zespołów w Polsce rywaliowało dziś w centrum Poznania. Po całym dniu sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie wyłoniliśmy ćwierćfinalistów, którzy od 10:30 rozpoczną jutro walkę o tytuł. Wielki finał zaplanowano na godzinę 14:00. 

Więcej...

Faworyci sensacyjnie odpadają w kwalifikacjach

Wielokrotny reprezentant Polski Michał Kądzioła, występujący w parze z Michałem Makowskim niespodziewanie pożegnali się z Lotto Plażą Wolności Poznań 2017 już w kwalifikacjach. Ich sensacyjnymi pogromcami zostali Mituniewicz/Kałuża. W turnieju nie wiodło się parom z Wielkopolski.

Więcej...

POSiR wygrywają turniej VIP

Pięć drużyn reprezentowało swoje firmy w turnieju VIP Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. W systemie każdy z każdym zmierzyli się: Veolia, Krotoski – Cichy Dealer Samochodowy – Przeźmierowo, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Mieszanka Wybuchowa oraz Nauczyciele – Leśne Dziadki. Po bardzo zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna z miejscowego magistratu.

Więcej...