Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2017

Aż 9 dni sportowych emocji czeka na kibiców podczas Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Oprócz siatkówki plażowej w programie pojawiły się: Street Workout, BMX, piłka ręczna plażowa oraz strefa dla rodzin. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogrem imprezy, aby nie przegapić najważniejszych wydarzeń.

Więcej...

Damian Lisiecki zaprasza na Lotto Plażę Wolności

Dlaczego Plac Wolności? Skąd Street Workout, BMX i piłka ręczna plażowa? Jacy zawodnicy zapowiedzieli swój udział w Turnieju Eliminacyjnym mężczyzn w siatkówce plażowej oraz wiele innych ciekawych informacji o imprezie znajdziecie w rozmowie, którą Jakub Matyka z portalu napiachu.pl przeprowadził z Damianem Lisieckim - głównym organizatorem Lotto Plaży Wolności Poznań 2017.

Więcej...

Rywalizacja najsilniejszych ludzi w kraju

Tegoroczna Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 to nie tylko siatkówka plażowa. W programie wydarzeń znalazły się także piłka ręczna plażowa, warsztaty edukacyjne i artystyczne dla dzieci, Puchar Polski w jeździe na BMX i Mistrzostwa Polski w street workoucie. Te ostatnie zainaugurują cały projekt w sobotę rano.

Do rywalizacji przystąpią zarówno panowie, jak i panie, które będą konkurowały w dwóch kategoriach – podciąganiu na drążku i dipach, czyli pompkach na poręczach. Panowie również wystąpią w tych kategoriach, lecz z obciążeniem o wadze 32 kg w podciąganiu oraz 48 kg w dipach. Dodatkowo czekają ich zmagania w klasycznych pompkach oraz muscle up (inna nazwa ćwiczenia to wejście siłowe – jest połączeniem podciągania i pompki na poręczach).

Więcej...

Siłowe Mistrzostwa Polski w Street Workoucie

Już w najbliższą sobotę - 27 maja - zapraszamy na wielką inaugurację Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Wydarzenie rozpocznie się od mocnego uderzenia - Siłowych Mistrzostw Polski w Street Workoucie. Najsilniejsze kobiety i najpotężniej zbudowani mężczyźni porównają swoją sprawność i tężyznę fizyczną. A to dopiero początek sportowych emocji, jakie potrwają na Placu Wolności do 4 czerwca.

Aż 9 dni potrwają wielkie sportowe emocje, jakie przygotowali organizatorzy Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Pierwsze wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę. Na specjalnie przygotowanej arenie pojedynkować się będą najpotężniejsi panowie i najbardziej wysportowane kobiety. Organizatorzy zapewniają, że będzie na co popatrzeć. 

Więcej...

Zaczęli budowę plaży na Placu Wolności

Na Placu Wolności wystartowały pierwsze prace związane z budową infrastruktury na Lotto Plażę Wolności Poznań 2017. Rozpoczęto budowę trybun, a wieczorem firma Lafarge przywiezie 500 ton piasku, aby zbudować 4 boiska do siatkówki plażowej. Niebawem staną tam również przyrządy do Street Workoutu i rampa dla BMX-ów.

Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 rozpocznie 27 maja od Siłowych Mistrzostw Polski w Street Workoucie. W ścisłym centrum stolicy Wielkopolski rywalizować będą najsilniejsze panie i najlepiej zbudowani mężczyźni z całej Polski. W programie między innymi pompki klasyczne, pompki na poręczach i podciąganie na drążku. Dodatkowo w godzinach 13-15 swoich sił w tej dyscyplinie będą mogli spróbować kibice, którzy tego dnia przyjdą wspierać zawodników. Impreza rozpocznie się już o godzinie 8:00 od pokazu Pole Dance, natomiast początek zawodów organizatorzy zaplanowali na 10:00. Rywalizację zakończy o godzinie 20:00 tzw. uniwersal – kombinacja wszystkich konkurencji – po której nastąpi wręczenie nagród dla zwycięzców.

Więcej...

Na Placu Wolności powstanie wielka… plaża

500 ton piasku zostanie przywiezionych na poznański Plac Wolności. Eliminacja Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, Siłowe Mistrzostwa Polski czy Puchar Polski BMX to tylko część atrakcji jakie czekają na kibiców. Sportowe emocje na Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 potrwają aż 9 dni.

 

Coroczne poznańskie święto siatkówki plażowej wraca na Plac Wolności. To właśnie tutaj każdego sezonu firma Lafarge wysypuje ponad 500 ton piasku, aby utworzyć arenę zmagań dla najlepszych siatkarzy plażowych w Polsce. Tym razem organizatorzy – firma Feniks oraz KS AZS UAM Poznań postanowiły przygotować prawdziwy sportowy festiwal, którego ramy wychodzą daleko poza siatkówkę. Dzięki współpracy z Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji tegoroczna Lotto Plaża Wolności Poznań 2017 wydłuży się do 9 dni.

 

Więcej...

Lotto Plaża Wolności Poznań 2017

Dziewięć dni potrwają sportowe emocje na Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Eliminacja Mistrzostw Polski Mężczyzn w siatkówce plażowej, Siłowe Mistrzostwa Polski Street Workout i Puchar Polski BMX to tylko część atrakcji, jaką przygotowali dla kibiców organizatorzy.

 

Plaża w centrum miasta to marzenie wielu miast Polski. Mieszkańcy Poznania na dobre jednak przyzwyczaili się do tego, że co roku na Placu Wolności powstają profesjonalne boiska do siatkówki plażowej, na której rywalizują najlepsi zawodnicy w kraju. Pięćset ton piasku w przestrzeni miejskie robi niebagatelne wrażenie. W tym roku odbędzie się dziewiąta edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Tym razem – oprócz turnieju siatkówki – organizatorzy przygotowali dodatkowe sportowe emocje dla kibiców. Cały event potrwa dziewięć dni, a jego głównymi punktami będą street workout, zawody BMX oraz oczywiście siatkówka plażowa.

Więcej...

Już czas!!!! Plaża Wolności 2016

Szanowni Kibice, Drodzy Miłośnicy Siatkówki!

Mamy zaszczyt  już po raz ósmy zaprosić Was na kolejną edycję Plaży Wolności. Impreza odbędzie się w dniach 18-21.08.16 na Placu Wolności w Poznaniu.

18.08.16. – turniej amatorski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn dla zaproszonych zespołów Partnerów projektu,

19 – 21.08.16. turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

Już dziś wiemy, że na naszym obiekcie zagoszczą jaK ZWYKLE WIELKIE SŁAWY POLSKIEJ SIATKÓWKI zarówno halowej jak i plażowej!!!

Szczegóły już wkrótce!

 

Więcej...